Наистина много се извинявам, но възникна странен проблем - /лично за мен де/. Форума е прекрасен за което - адмирации! И смятам да приключа с баданарките /четките/ и да поствам проблема си. Дано съм улучил мястото, ако не - извинявам се предварително - зяпах доста, но не видях специална тема. Имам два акаунта тук - единия е от около месец, втория от няколко дни. Свалих доста неща и разбрах наистина много ценни данни от всички Вас, но логвайки се например и отивайки на секцията с българските карти за навигацията " Гармин " виждам, че е лична. Вътре имам само някаква опция ъплоуд и ми пише, че акаунта ми не е активен и че не съм щракнал на посочения линк в дадения адрес /майл / при регистрирането. Проблема е, че след двете регистрации, които са напрамени коректно аз не съм получил никакъв мейл на посочената от мен ел. поща. Моля за помощ, тъй като не мога да посетя една от най-интересните и нужни за мен секция относно българските карти за навигацията Гармин. Благодаря предварително на отзовалите се.