Показване на резултати 1 до 4 от 4

Тема: Предложение за линкове към сайта: да не се публикуват!

GSM Про Аватара на asenna5

Ако Ви харесва форумът ни, подкрепети ни!

Мобилно у-во
    Blade Q & Lenovo A3000
    Mentioned
    0 Post(s)
    Реп./сила
    53530/573

Exclamation Предложение за линкове към сайта: да не се публикуват!

Хора, ще си умра от мъка, ако сайта затвори врати като голяма част от тракерите, сайтовете за споделяне на съдържание и мирърите.. Тъпо, ама тая ACTA такова таковата на Таковата.

Имам едно предложение, което ми хрумна преди малко докато четях темата на един девелопър в XDA, който изрично беше помолил да не се публикуват линкове към страницата, в която беше накачил разни модове..

Предлагам да не се публикуват външни препратки към този сайт и софтуера, качван тук във всякакъв вид външни блогове, сайтове, социални мрежи и т.н. Да се ограничи до колкото е възможно достъпът до този софтуер. Ако някой иска да споделя с някой външен нерегистриран потребител да ползва мейл или скайп!
    И евентуално нещо, за което може и да ме нахраните с отрицателна репутация, но аз поне така виждам нещата..: предлагам всеки, който иска да дърпа софтуер и каквото и да е от тук (ако не си го е качил сам) първо да стане дарител и единствено докато е "дарител" да може да сваля. По този начин мисля, че ще помогнем на сайта да опази богатството си от съдържание/информация и съответно да се инвестира в криптиране на връзки, минаване към магнитно сваляне и каквото още е необходимо да се предприеме!

Тая АCTA съвсем ще ни побърка!!!
    Запоследна редакция от asenna5 : 12.02.2012г. в 23:42
    ..Sometimes, pain is all that lets you know you're alive...

[SIGPIC][/SIGPIC]

2. Здравейте

За да видите цялата тема, моля логнете се или се регистрирайте.

Правила за писане на мнения

• Вие не можете да създадете нова тема
  • Вие не можете да отговаряте
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мнения
  •